Bizi takip edin

Yaşam

Alihan Gök ve Baron Bednam ’dan Yeni Single: Zehir

jack

Tarihinde

Abone Ol 

Alihan Gök ve Baron Bednam’dan yeni single “Zehir”
Sevilen rap müzik sanatçıları Alihan Gök ve Baron Bednam ikilisinden yeni bir single haberi geldi !

Ağustos ayında çıkarmış oldukları “Leyla” isimli single’dan sonra yeni şarkıları “Zehir” için kolları sıvadılar. Yeni çıkacak şarkı kasım ayında Youtube ve Spotify gibi dijital platformlardan dinleyicileri ile buluşacak.

Rap müzik sanatçıları Alihan Gök ve Baron Bednam, Zehir şarkısının depresif bir şarkı olduğunu ve şarkının her aşamasının içlerine sindiğinden bahsettiler. Şarkının kayıt ve mix & mastering aşamalarının bittiğini belirten sanatçılar, klip çekimlerinin de bitmek üzere olduğunu belirttiler.

Şarkının söz, mix mastering, klip, montaj ve color kısmında ise yine Alihan Gök ve Baron Bednam bulunuyor. “Zehir” Netd müzik kanalında kasım ayında dinleyicileri ile buluşuyor.

 

Alihan Gök Kimdir ?

Ali Gök

Ali Gök

1999 yılında dünyaya gözlerini açan Alihan Gök, küçük yaşlarda rap müzik ile tanıştı. Orta okul yıllarında amatör bir şekilde evinde rap müziğe başlayan Alihan daha sonra lise yıllarında ilk profesyonel kayıtlarını alarak müzik piyasasına girdi. Lise yıllarında birçok single şarkı yaptıktan sonra “Tesakür” isimli albümü ile dijital platformlarda adından defalarca kez bahsettirdi. Türkiye’de bir çok şehirde konser veren ve 2015 senesinde öğrencilerin sınav kaygılarını yenebilmeleri için 10’a yakın okulda konser veren Alihan, bu konserlerin ardından belli bir süre müziğe ara vermiştir. 2017 Senesinde tekrardan ara verdiği müziğe başlayarak birçok klipli rap şarkısı ile tekrardan adından piyasa da bahsettirmeye devam etti. 2019 Yılında Strezz adında oluşturdukları rap grubu bünyesinde 1 sene çalışmalarına devam ettikten sonra, 2020 yılında yeniden kariyerine tek başına devam etme kararı aldıktan sonra “Yara Bandı”, “Suçlusunuz”, “Anlamıyorlar”, “Düşüyorum”, “Ben Sana Dayanamam”, “Leyla” gibi şarkılar ile hem prodüktör koltuğunda hem de müzik kısmında karşımıza çıktı.

 

Baron Bednam Kimdir ?

Baron Bednam

Baron Bednam

Gerçek adı Baran Yaşar olan Baron Bednam 1997’de Antalya’da doğdu. Rap müziğe olan ilgisi ilkokul yıllarında kuzenin getirdiği bir mp3 çalar sayesinde başladı. Ardından kendi evinde kayıt stüdyosu kurana kadar kuzeniyle birlikte sokaklarda graffiti boyamaları yaptı. İlk demosunu on iki yaşında kaydeden Baron Bednam şu an Alanya’da lisans eğitimini tamamlarken kariyerine dijital platformlara yüklediği şarkılarla devam etmekte.

Yaşam

Çağrı Yılmaz ‘dan Yeni Single: Madem

jack

Tarihinde

Yazar

Çağrı Yılmaz

Sevilen müzisyen Çağrı Yılmaz’dan yeni bir single haberi geldi !

Çağrı Yılmaz ‘ın yeni single Madem yayınlandı.

Çağrı Yılmaz

Çağrı Yılmaz

2021 yılında çıkartmış olduğu Kadın ve Uyan isimli single ‘dan sonra yeni şarkısı ” Madem ” için kolları sıvadı.
Çağrı Yılmaz’ın yeni şarkısı MADEM 2022’nin ilk günlerinde Youtube ve Spotify gibi dijital platformlarda dinleyiciler ile buluştu.

Çağrı Yılmaz ” Madem ” şarkısı için bir anda ilham geldiğini ve kendisinin yazıp bestelediğini ifade etti.
Sanatçı şarkının teknik anlamda bugüne kadar yapmış olduğu en iyi şarkılar arasına girdiğini, en fazla emek harcanan işlerden biri olduğunu ve her aşamasında çok çalışarak, içine sindiğini de ekledi.

Okumaya devam et

Trending