Bizi takip edin

Girişim

Yerli Arama Motoru COM.com.tr

Yerli Arama Motoru COM.com.tr Bildiğiniz tüm arama motorlarını unutun. Türkiye’nin yerli arama motoru COM.com.tr yayın hayatına başladı.

jack

Tarihinde

Abone Ol 

Yerli Arama Motoru COM.com.tr

Bildiğiniz tüm arama motorlarını unutun. Türkiye’nin yerli arama motoru COM.com.tr yayın hayatına başladı. Türk yazılımcıların çabaları ile tamamlanmış bir proje.

Kendine özgün tasarımı ve kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılarını mest edecek yerli arama motoru şimdiden Türk kullanıcıların gözdesi oldu.

Bizlere dijital platformda yeni kapılar açan Türkiye’nin yerli arama motoru COM.com.tr bireylere kullanım kolaylığı sağlamayı da unutmuyor. Siteye giriş yaptıktan sonra ara kısmına istediğiniz konuyu yazarak hemen araştırmaya başlayabilirsiniz.

com.com.tr

Ayrıca görsel, video, harita, haberler ve alışveriş gibi çeşitli arama kategorilerininde kullanıldığı göze çarpıyor. Böylece aramak istediğiniz verileri kategorize ederek de dilediğiniz sonuca daha kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Tamamen kullanıcı odaklı geliştirilen COM.com.tr yerli arama motoru son sürat yoluna devam ediyor..

Koyu tonların hâkim olduğu bir arka planın kullanılması, sürekli bilgisayar ile uğraşan bireyler için adeta bir kurtarıcı oldu, artık beyaz ekranın göz yoran etkisinden de herkes bu yerli arama motoru COM.com.tr sayesinde kurtulacak.

COM.com.tr aslında sadece bir arama motoru değil daha fazlası.

Sadece tasarımı ile değil, zengin içeriği ile de dikkat çeken yerli arama motoru COM.com.tr, kullanıcılarını memnun edecek özellikleri de içinde bulunduruyor. Ana sayfada sade bir ara yüz ile çeşitli bilgilendirmeler bizleri karşılıyor. Hava durumundan, güncel Dolar ve Euro gibi dünya genelinde oldukça ilgi gören ve sürekli olarak değişim gösteren para birimlerinin olması da gözlerden kaçmadı. Döviz ile ilgilenenleri oldukça memnun edecek.

Aynı zamanda COM.com.tr arama motorunun bizlere sunduğu bir diğer önemli özellik ise, son dakika haberler başlıklarına ana sayfada yer veriyor olması. Özellikle de ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm gelişmeler çeşitli haber ajanslarının paylaşımları ile burada yer alıyor. Ayrıca İl ve ilçelerdeki nöbetçi eczane bilgilerine de yerli arama motoru COM.com.tr ile ulaşmak mümkün.

Girişim

Lei Jun: Xiaomi için Savaşmaya Hazırım!

yasemin

Tarihinde

Xiaomi Elektrikli Araç

30 Mart’ta Xiaomi Group, elektrikli araç üreteceklerini ve bu kurulacak olan şirketin hisselerinin tamamına Xiaomi‘nin sahip olduğu bir yan kuruluş kurmayı planladıklarını duyurdu. Aldıkları ilk yatırımın 10 milyar RMB olduğunu ve yatırımın 10 yıl içinde 10 milyar ADB doları na ulaşacağını açıkladı. Xiaomi Group CEO‘su Lei Jun, aynı zamanda elektrikli araç işinin de başında CEO olarak görev yapmaya devam edeceği açıklandı.

Lei Jun Xiaomi

Lei Jun Xiaomi

Lei Jun, elektrikli araç üretiminin de başında bulunmaktan hissettiği duyguları şu söyleriyle ifade etti.

“Bu sefer bizzat takıma liderlik edeceğim, bu hayatımdaki son büyük girişimcilik projesi olacak. Bu kararın ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Hayatımın tüm itibarına bahse girmeye, onu tekrar savaş alanına koymaya ve Xiaomi için savaşmaya hazırım!”

Xiaomi’nin önümüzdeki  günlerde üretim yeri ve üretim takvimi çalışması hakkında yapacağı açıklaması merakla bekleniyor. Yoksa Çin’de Tesla‘nın sonu geliyor mu hep beraber göreceğiz.

Okumaya devam et

Girişim

Finans Borsası Altın Borsa Döviz ve Kripto Para Haberleri

jack

Tarihinde

Yazar

finans-borsasi

FinansBorsasi.com finans piyasaları ile ilgili bütün verileri ve haberleri anlık olarak okuyucularına duyurmak için çalışmaktadır. Sitemizde güncel döviz kurlarından, hisse senedi fiyatlarına, ons altın fiyatlarından kripto para kurlarına kadar tüm verileri görebilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz finans aracının detaylarına girerek teknik ve temel analizlerini yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız yatırımdan daha çok kazanç elde edebilir ve olası zararlardan kurtulabilirsiniz.

Bütün Kredi Seçeneklerine Ulaşın. 

Kredi çekmek istiyorsanız ana sayfamızda bulunan ihtiyaç, konut, taşıt ve kobi kredisi seçeneklerinden en uygun kredi seçeneğine tek tıklama ile bütün bankaların kredi seçeneklerine ulaşabilir ve müracaat sayfasına ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma seçeneği ile 2 yada 3 banka kredisi arasında kaldığınızda detaylıca karşılaştırıp maliyetler ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kripto para sayfamızdan istediğiniz kripto paraya tıklayarak güncel fiyatını, teknik analizini ve diğer kripto paralar ile olan kur değişimlerini görebilirsiniz. Canlı sohbet sayesinde yorum yazdığınız finans aracı ile alakalı olarak diğer yatırımcılar ile fikir alışverişi yapabilir, onların teknik ve temel bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

FinansBorsasi

Bir tıkla Canlı Borsa

Canlı Borsa ekranı sayesinde Borsa İstanbul (BİST) işlem gören hisselerin tamamını tek ekranda fiyatlarını, yüzdesel değişimlerini görebilirsiniz. Böylece siz belli hisse senetlerine odaklanmış olsanız dahi Canlı Borsa sayfasında diğer hisse senetlerini de görerek olası ihtimalleri görebilir. Alış ve satış işlemleriniz için hızlı karar alabilirsiniz. Döviz sayfamızda tüm majör para birimlerinin TL olarak alış satış rakamları ile yüzdesel değişimlerini 5 gün 24 saat anlık takip edebilirsiniz.

Canlı Döviz

Ayrıca, döviz hesapla ile bir dövizin diğer döviz karşılıklarını görebilir ve anlık yüzdesel değişimleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Forex ile ilgilenenler pariteler sayfamızda dövizlerin birbiri ile detaylı karşılaştırmasına ulaşarak temel analiz, ekonomik takvim ile kısa ve orta vadede beklenen finansal gelişmeleri inceleyerek temel analiz yapma imkanı bulmaktadır.

Finansborsasi.com hangi finansal araçlar ile ilgileniyorsanız onunla ilgili detaylı teknik ve temel analiz yapabileceğiniz, en son haberler ve değişimlerden haberdar olmanızı sağlayarak finansal kazançlarınızın artmasına yardımcı olmaktadır.

Okumaya devam et

Girişim

PC.net.tr ‘ye Bakmadan Bilgisayar Almayın

jack

Tarihinde

Yazar

computer-board

Gelişen teknoloji ile bir oda büyüklüğündeki bilgisayarlar neredeyse cebe sığacak kadar küçüldü. Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi ile her evde bir belki de iki bilgisayar bulunur duruma geldi. Sizde yeni bir bilgisayar alma arefesindeyseniz nasıl bir bilgisayar alacağınıza henüz karar vermediyseniz pc.net.tr internet sitesine uğramalısınız.

Pc.net.tr ile aradığınız bilgisayarı, ihtiyacınız olan özellikleri nokta atışı olarak belirleyebilirsiniz. Maalesef ki bir çok kullanıcı ihtiyacı olmayan özelliklere fazladan ücret ödemekte ve hiç kullanmayacakları bir çok özelliği olan bir bilgisayar almakta. Bunun en büyük örneği ise hiç oyun oynamayacak birinin yüksek donanım özelliklerine sahip bir oyun bilgisayarı alması denilebilir.

Bilgisayar Özellikleri

Pc.net.tr ile aradığınız, incelediğiniz, almayı düşündüğünüz bilgisayarın tüm özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İşlemcisinden ekran kartına, sabit diskinden bellek miktarına kadar en ince ayrıntısıyla analiz edebilirsiniz. İki bilgisayar arasında bu iki bilgisayarı yan yana kıyaslayabilir ve hangisinin ihtiyacınıza daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Hatta ikiden fazla bilgisayarı kıyaslama özelliği ile pc.net.tr tam sizin ihtiyacınızı giderecektir.

Aradığınız bilgisayarı bulduğunuzda fiyat kıyaslamaları ile bütçenize uygunluğunu kontrol edebileceğiniz gibi kullanıcı yorumlarını okuyarak genel olarak bilgisayardan memnuniyet oranı hakkında fikir edinebilir ve karar vermenizde size yardımcı olacak birçok bilgiyi edinebilirsiniz.

Donanım ve Yazılım

Sadece masaüstü veya dizüstü bilgisayar olarak değil tekil olarak donanım ve yazılımsal konularda da aradığınızı bulabileceksiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda donanım değiştirmek, yeni donanım ekleyerek bilgisayarınızın gücüne güç katmak isteyip hangi donanımın bilgisayarınıza uygun olduğunu tespit edemiyorsanız pc.net.tr sitesi sizelere yardımcı olacaktır. Bu site ile donanımsal uyumsuzluk olmaması için tüm bilgiyi edinebileceksiniz.

pc.net.tr-logo
Windows dahil olmak üzere yazılımsal sıkıntılar her zaman ortaya çıkmaktadır. Türkçe kaynakların azlığı nedeniyle bazı yazılım sorunlarında yabancı kaynakları araştırmak gerekmektedir. Pc.net.tr sizin için bir çok yabancı kaynağı araştırmış ve birçok çözümü sizlere sunmuş vaziyettedir.

Donanımsal uyumluluk için son çıkar driverları indirip bilgisayarınıza kurmalısınız. Yeni çıkan driverları kurduğunuzda bilgisayarınızdaki donanımlar daha hızlı, daha uyumlu çalışacaktır. Bilgisayarınızdaki donanımlar için en uygun driver yazılımını bulmak her zaman kolay olmamaktadır. Bu site sayesinde tüm driver paketleri elinizin altındadır.

Okumaya devam et

Trending